Bizden Haberler

Kumrular Konakları web sitesi yenilendi

Her alanda çağdaş hizmetleri ile ön plana çıkan Kumrular Konakları Engelli Bakım Merkezi’nin www.kumrularkonaklari.com isimli web sitesi kullanıcı dostu bir arayüzle yenilendi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak İzmir’in Seferihisar İlçesi Ömür Beldesinde; ruhsal engellilere bakım hizmeti veren Özel Kumrular Konakları Bakım Merkezi Müdürlüğümüz, www.kumrularkonakları.com adresinden hizmet veren web sitesini, modern ve kullanıcı dostu bir ara yüzle yeniledi.
Kullanıcıların, Bakım Merkezimizle ilgili her türlü bilgiye doğrudan ulaşımını sağlayacak ve aynı zamanda bizimle iletişim kurabileceği yeni web sitemiz, mobil uyumu ile bu imkanı her zaman ve her yerde sunmuş olacak.

OYA AKGÜN: SOSYAL MEDYAYI ETKİN KULLANIYORUZ

Özel Kumrular Konakları Bakım Merkezi Kurucumuz Oya Akgün, engelli bakımında Türkiye’nin model merkezlerinden biri olduklarını belirterek, “Hasta yakınlarının ve bize ihtiyaç duyan herkesin hakkımızda bilgi almasını ve bize ulaşmasını kolaylaştırmak adına internet ve sosyal medya mecralarını da çok etkin bir şekilde kullanıyoruz. Bu çalışmalarımız hastalarımıznı yakınlarından da büyük ilgi ve takdir görüyor. Bu anlamda web sitemizi de güncelleyerek daha kullanıcı dostu bir arayüzle, hizmete aldık” dedi.

Bu gönderiyi paylaş

Hemen Ara